Złoto

Chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent? W takim razie koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu. Proponujemy na przykład złoty naszyjnik z perłą, który jest doskonały pod każdym względem!

Naszyjnik z Pereł Barokowych NŁUPG2

1 292,68 zł

Oryginalny naszyjnik z pereł słodkowodnych o podłużnym kształcie baroku. Naszyjnik z perłami o wysokim połysku, specjalnie supełkowany i zakończony złotym zapięciem z dodatkowym zabezpieczeniem.

Złoty Naszyjnik z Prawdziwych Pereł N078G3

869,92 zł

Przepiękny złoty naszyjnik z pereł. Prawdziwe lekko owalne perły idealnie prezentują się w towarzystwie złotego zapięcia w kształcie kuleczki z zabezpieczeniem. W naszyjniku wykorzystano specjalną jubilerską nić jedwabno-nylonową.

  • Wyprzedaż!

Złoty Naszyjnik z Pereł Morskich Akoya Nm758G3

3 487,80 zł

Szykowny naszyjnik z prawdziwych pereł morskich Akoya. Idealnie okrągłe perły o wysokim połysku nawleczono na specjalną jubilerską nić. Perły morskie o tej wielkości zaliczają się już do bardzo wysokiej klasy. Naszyjnik zakończony jest złotym zapięciem w kształcie kuleczki z zabezpieczeniem.

Naszyjnik z Różowych Pereł NO910G3

1 218,70 zł

Tradycyjny naszyjnik z pereł słodkowodnych. Duże i regularne perły o naturalnym lekko różowym kolorze. Zapięcie w kształcie kulki wykonane w całości z białego złota próby 585.

Złoty Naszyjnik z Pereł Morskich Akoya Nm0657G32

1 438,21 zł

Niepowtarzalny naszyjnik z prawdziwych pereł morskich Akoya. Okrągłe perły o wysokim połysku nawleczono na specjalną jubilerską nić, a zapięcie wykonano w całości ze złota. Klasyka biżuterii, która powinna być obowiązkowa przy kompletowaniu pereł.

Złoty Naszyjnik z Pereł Akoya KJP011-12

4 634,15 zł

Niepowtarzalny złocisty naszyjnik z prawdziwych pereł morskich Akoya. Piękne okrągłe perły, ze względu na ich szlachetność, nawleczono na specjalną jubilerską nić. Zapięcie wykonano z niezwykłą precyzją i w całości ze złota próby 585. W towarzystwie naszego naszyjnika poczujesz się wyjątkowo luksusowo.

Złoty Naszyjnik z Pereł Akoya Nm775x2G60922

8 325,20 zł

Uwodzicielski dwurzędowy naszyjnik z prawdziwych pereł morskich Akoya. Okrągłe perły o pięknym połysku nawleczono na dwa sznury i połączono złotymi elementami ozdobnymi.

Złoty Naszyjnik z Morskich Pereł Akoya Nm657G2

2 316,26 zł

Niepowtarzalny naszyjnik z prawdziwych pereł morskich Akoya. Wyjątkowy poblask i czystość pereł. Klasyczny wzór naszyjnika z pereł o średniej wielkości stanowi idealny prezent, który zawsze będzie modnym i eleganckim dodatkiem kobiecej garderoby.

Złoty naszyjnik z perłami, czyli dodatek idealny

Złote naszyjniki z perłami stanowią wyjątkowe dodatki do kreacji już od wielu długich lat. Tego typu biżuteria odznacza się niezwykle eleganckim wyglądem, a także solidnością wykonania. Wręczenie takiego prezentu na pewno spotka się z olbrzymią aprobatą - któż bowiem nie marzy, by posiadać w swojej kasetce z biżuterią coś tak wyjątkowego? Na szczęście jest to możliwe! Naszyjnik złoty z perłą uświetni każdą stylizację i doda jej niezwykle oryginalnego charakteru w wielu różnych sytuacjach. Inwestycja w biżuterie tego typu jest bardzo opłacalna - złoto nie traci przecież na wartości, a już zwłaszcza w tak doskonale dopracowanej formie. Naszyjniki z perłami są zawsze eleganckie; moda na nie jest wręcz ponadczasowa! W naszej ofercie zainteresowani znajdą naszyjniki w formie sznura pereł, a także pojedyncze perły oprawione w złoto - wybór jest naprawdę szeroki!

Sklep z biżuterią Apearl

Oferta naszego sklepu z biżuterią jest znacznie bardziej rozbudowana. Posiadamy w asortymencie nie tylko elementy złote. Szczególną popularnością cieszą się również naszyjniki srebrne z perłami, które prezentują się równie doskonale! Nasze naszyjniki z perłami dostępne są w wielu różnych wzorach, a także wariantach kolorystycznych. Szczególnie warte uwagi są perły czerwone, fioletowe lub te w odcieniach butelkowej zieleni. Łatwo znaleźć takie, które idealnie wpasują się w gust danej osoby. Warto przy okazji podkreślić, że w naszym sklepie z biżuterią dostępne są wyłącznie najwyższej jakości produkty, które tworzone są z doskonałych stopów metali szlachetnych.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Warto pamiętać, że piękno tej wyjątkowej biżuterii nie przemija, zatem dodatek taki sprawdzi się bez względu na okoliczności!