Złoto

Złota Bransoleta z Pereł BO995G3

1 790,00 zł

Bransoletka z pereł w klasycznej odmianie. Perły o tej średnicy zaliczają się już do dużych. Możesz być pewna, że bransoletka z nich będzie wyglądała okazale i wzbudzi zainteresowanie.

Złota Bransoletka z Pereł Morskich Akoya Bm758G3

2 992,00 zł

Szykowna bransoletka z prawdziwych pereł morskich Akoya. Idealnie okrągłe perły o wysokim połysku nawleczono na specjalną jubilerską nić. Perły morskie o tej wielkości zaliczają się już do bardzo wysokiej klasy. Bransoletka zakończona jest złotym zapięciem w kształcie kuleczki z zabezpieczeniem.

Gold Pearl Bracelet BO67BAG18

1 149,00 zł

Zdobiona bransoleta z prawdziwych pereł słodkowodnych. Pięknie połyskujące perły o bardzo gładkiej powierzchni zostały przełożone złotymi elementami ozdobnymi.

Złota Bransoletka z Pereł Morskich Akoya BmO775KUG2

2 860,00 zł

Luksusowa bransoletka z prawdziwych pereł Akoya. Szczególną uwagę przyciągają ozdobne kulki w całości wykonane z 14-karatowego złota, które przeplatają się z idealnie okrągłymi morskimi perłami. Tak piękna bransoletka dodaje uroku i pewności siebie każdej kobiecie.

Złota Bransoletka z Okrągłych Pereł BO9510G3

1 400,00 zł

Bransoletka z okrągłych pereł słodkowodnych o wysokim połysku, co sprawia, że bransoletka pięknie się mieni i błyszczy. Perły w bransoletce nawleczono na specjalną jubilerską nić, a zapięcie w kształcie kulki z zabezpieczeniem wykonano w całości z 14-karatowego złota próby 585.

Bransoleta z Różowych Pereł BO910G3

1 039,00 zł

Tradycyjna bransoleta z pereł słodkowodnych. Duże i regularne perły o naturalnym kolorze. Zapięcie w kształcie kulki wykonane w całości z białego złota próby 585.

Złota Bransoleta z Pereł BO995G3B

759,00 zł

Elegancka bransoletka z okazałej wielkości pereł słodkowodnych. Starannie wyselekcjonowane prawdziwe perły o zbliżonej wielkości, odcieniu i jakości zostały przewiązane jubilerską nicią z supełkami.

Złota Bransoletka z Prawdziwych Pereł B078G3

790,00 zł

Przepiękna złota bransoletka z pereł. Prawdziwe lekko owalne perły idealnie prezentują się w towarzystwie złotego zapięcia w kształcie kuleczki z zabezpieczeniem. W bransoletce wykorzystano specjalną jubilerską nić jedwabno-nylonową.

Największa wybór złotych bransoletek z pereł. Prawdziwe perły morskie Akoya lub słodkowodne zakończone złotym zapięciem z dodatkiem kamieni szlachetnych takich jak: brylanty, szafiry, rubiny lub cyrkonie. Duży wybór wzorów i kolorów.