Srebrne Komplety Biżuterii z Perłą

Duży wybór srebrnych kompletów z prawdziwymi perłami słodkowodnymi i morskimi. Najwyższej jakości srebro 925 w połączeniu z perłami.

Srebrny Komplet z Okragłą Perłą KS18CS

373,17 zł

Nietuzinkowy srebrny komplet z prawdziwą okrągłą perłą słodkowodną. Dość sporej wielkości perły o prawie 8mm średnicy będą piękną ozdobą dla każdej kobiety. Do wyboru mamy trzy różne kolory pereł: białe, różowe i ciemne.

Srebrny Komplet z Perłą SHELL YA-E420

118,70 zł

Niezwykle subtelny i delikatny komplet z idealnie okrągłą imitacją perły SHELL (sztucznie uformowana perła z naturalnego materiału muszli perłopławów). Uroku całości dodają błyszczące cyrkonie. Kolczyki posiadają wygodne i praktyczne zapięcia typu sztyft.

Srebrny Komplet z Perłami KH112R78S

134,96 zł

Piękny, delikatny, komplet biżuterii z idealną perłą słodkowodną bez jądra Biwa. Kolczyki posiadają wygodne zapięcia angielskie. Nadaje się na specjalną okazję jak i na co dzień.

Komplet Srebrnej Biżuterii z Pereł K+0910S3

617,07 zł 583,07 zł

Atrakcyjny komplet srebrnej biżuterii z pereł słodkowodnych. W takim zestawie każda kobieta poczuje się wyjątkowa, a strój zarówno codzienny jak i wieczorowy nabierze charakteru.

  • -34,00 zł

Komplet Srebrnej Biżuterii z Pereł K+O1011S3

673,98 zł 610,98 zł

Popularny komplet srebrnej biżuterii z dużych pereł słodkowodnych. Naszyjnik i bransoletka idealna dla kobiety, która lubi pokazać się w pięknej, wyrazistej biżuterii. Ze względu na wielkość pereł, komplet od razu przyciąga wzrok.

  • -63,00 zł
Srebrne Kolczyki z Perłą SE0019S Srebrne Kolczyki z Perłą SE0019S

Srebrny Komplet Serca z Perłą SE0019S

151,22 zł

Urokliwy komplet z prawdziwymi perłami słodkowodnymi, na który składają się kolczyki i zawieszka. Idealne perły o wspaniałym połysku owinięte zostały srebrnym elementem w kształcie serca. Nad perłą dodatkowo umieszczona cyrkonia nadaje blasku.

Srebrny Komplet z Perłą KMO1S Srebrny Komplet z Perłą KMO1S

Srebrny Komplet z Perłą KMO1S

552,85 zł

Piękny i nietuzinkowy srebrny komplet z prawdziwymi okrągłymi perłami słodkowodnymi. Ze względu na swoją wartość perły okrągłe tej jakości stosuje się praktycznie tylko do wyrobów złotych, co dodatkowo podnosi ich cenę. W skład kompletu wchodzą kolczyki i zawieszka wykonane z srebrze 925 dodatkowo udekorowane cyrkoniami.

Srebrny Komplet Serca z Perłą YA581S

178,05 zł

Piękny komplet z prawdziwymi perłami hodowanymi słodkowodnymi. Dwa połączone serca, gładkie i udekorowane cyrkoniami, sprawią niewątpliwą przyjemność obdarowanej Pani.

Komplet Biżuterii z Pereł K3540S

259,35 zł

Szykowny, ręcznie wykonany srebrny komplet z prawdziwych pereł słodkowodnych. W skład kompletu wchodzi naszyjnik, bransoletka oraz kolczyki na sztyfcie. Dbamy o to, aby wszystkie perły w komplecie pasowały do siebie odcieniem, połyskiem i rozmiarem. Elegancki komplet z pereł stanowi idealny dodatek do każdej stylizacji.

Komplet Biżuterii z Ciemnych Pereł K6070S

527,64 zł

Wspaniały, ręcznie wykonany srebrny komplet z prawdziwych pereł słodkowodnych. W komplecie znajdują się kolczyki na sztyfcie, naszyjnik oraz bransoletka z pięknymi perłami o wyjątkowym ciemnym kolorze i wysokim połysku.

Srebrny Komplet z Perłą YA495S Srebrny Komplet z Perłą YA495S Srebrny Komplet z Perłą YA495S

Srebrny Komplet z Prawdziwymi Perłami EF0409

348,78 zł

Piękny, niepowtarzalny komplet biżuterii z prawdziwych pereł słodkowodnych. W skład kompletu wchodzą kolczyki, zawieszka oraz pierścionek. Średniej wielkości perły o wysokim połysku i gładkiej powierzchni otoczone są srebrem o abstrakcyjnym, stylowym kształcie.