Złote kolczyki z perłami, złote kolczyki z perłą

Jednymi z najbardziej popularnych obecnie produktów w naszym sklepie, są złote kolczyki z perłami. Tego typu element biżuterii jest nie tylko wygodny w noszeniu - przede wszystkim prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Złote kolczyki sztyfty z okrągłymi, ciemnymi perłami Tahiti KT8590G Złote kolczyki sztyfty z okrągłymi, ciemnymi perłami Tahiti KT8590G Złote kolczyki sztyfty z okrągłymi, ciemnymi perłami Tahiti KT8590G

Złote Kolczyki Sztyfty z Perłą Tahiti KT8590G

2 414,63 zł

Kolczyki z perłami morskimi Tahiti to luksusowa biżuteria, która zachwyca swoim ponadczasowym pięknem. Na sztyftach wykonanych z 18-karatowego złota zostały umieszczone okrągłe perły o unikalnej, stalowej barwie z zielonym overtonem.

Kolczyki wiszące- sztyfty- z białego złota z listkami z brylantami, zwieńczone okrągłymi perłami Tahiti K2007G Kolczyki wiszące- sztyfty- z białego złota z listkami z brylantami, zwieńczone okrągłymi perłami Tahiti K2007G Kolczyki wiszące- sztyfty- z białego złota z listkami z brylantami, zwieńczone okrągłymi perłami Tahiti K2007G

Złote kolczyki z Perłą Tahiti i Brylantami K2007G

10 487,80 zł

Kolczyki sztyfty ze wzorem liści, zwieńczone ekskluzywnymi perłami Tahiti. Wykonane z 14-karatowego białego złota, uzupełnione o połyskujące brylanty. To luksusowa biżuteria, która zachwyca swoim blaskiem.

Eleganckie Złote Kolczyki z Perłą KS1011G

3 813,01 zł

Kolczyki z 14-karatowego złota z pięknymi, dużymi perłami słodkowodnymi w kształcie łezki. Biała perła w połączeniu ze złotem tworzą zgrany duet, który sprawia, że kolczyki prezentują się gustownie. Będą idealnym dodatkiem do każdej eleganckiej stylizacji.

Złote kolczyki koła z fasetowaną powierzchnią, z przełożoną owalną, białą perłą KOL8090G Złote kolczyki koła z fasetowaną powierzchnią, z przełożoną owalną, białą perłą KOL8090G Złote kolczyki koła z fasetowaną powierzchnią, z przełożoną owalną, białą perłą KOL8090G

Złote Diamentowane Kolczyki Koła z Perłą KOL8090G

967,48 zł

Efektowne, połyskujące kolczyki koła z 14-karatowego złota, z fasetowaną powierzchnią, uzupełnione zostały o owalne perły słodkowodne o nieregularnej powierzchni. Zagłębienia w klejnotach podkreślają indywidualny charakter i niepowtarzalność pereł.

Złote kolczyki z zapięciem angielskim i dużą, ciemnozieloną perłą Tahiti KT9095G Złote kolczyki z zapięciem angielskim i dużą, ciemnozieloną perłą Tahiti KT9095G Złote kolczyki z zapięciem angielskim i dużą, ciemnozieloną perłą Tahiti KT9095G

Złote Kolczyki z Perłą Tahiti KT9095G

3 975,61 zł

Przyciągające wzrok złote kolczyki z imponującymi perłami morskimi Tahiti. Klejnoty o ciemnej barwie, połyskującej zielonymi odcieniami to najwyższej klasy okazy, które stale zyskują na wartości.

Złote Kolczyki z Perłą i Diamentami K7580G

3 146,34 zł

Wyjątkowo piękne kolczyki z prawdziwymi perłami słodkowodnymi o idealnie okrągłym kształcie i gładkiej powierzchni. Dodatkowo w kolczykach osadzone zostały diamenty o łącznej masie 0,032 ct.

Złote kolczyki z perłami Tahiti KT9510G Złote kolczyki z perłami Tahiti KT9510G Złote kolczyki z perłami Tahiti KT9510G

Złote Kolczyki z Perłami Tahiti i Diamentami KT9510GD

3 569,11 zł

Zachwycające złote kolczyki z perłami morskimi Tahiti - jednymi z najdroższych i najbardziej cenionych. Cechują się ciemną barwą o delikatnym szarym odcieniu. Sztyfty wykonane z 14-karatowego złota zostały dodatkowo wykończone diamentami o łącznej masie 0,08 ct.

Złote Kolczyki z Perłami Akoya KGE064G

2 252,03 zł

Złote kolczyki z prawdziwymi perłami Akoya. Białe perły o średnicy 8-8,5 mm oraz osadzone w ich towarzystwie diamenty sprawią, że każdy zwróci uwagę na posiadacza tych kolczyków.

Złote kolczyki z perłami perłami i diamentami K9510G Złote kolczyki z perłami perłami i diamentami K9510G Złote kolczyki z perłami perłami i diamentami K9510G

Złote Kolczyki z Perłami i Diamentami K9510G

4 861,79 zł

Ekskluzywne kolczyki z prawdziwymi perłami słodkowodnymi o idealnie okrągłym kształcie i gładkiej powierzchni. Perły o połysku najwyższej klasy doskonale komponują się z 14-karatowym złotem i osadzonymi w nim diamentami o łącznej masie 0,13 ct. Kolczyki posiadają wygodne i wytrzymałe zapięcie typu angielskiego. 

Kolczyki z perłą złote - czy pasują każdemu?

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu, który na pewno przypadnie do gustu każdemu, to trafiłeś idealnie! Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości elementy biżuterii srebrnej i złotej, które prezentują się doskonale. Szczególnie polecane są obecnie kolczyki z perłą złote. Taki element można z powodzeniem założyć do praktycznie każdej stylizacji! Perły kojarzyć się mogą niektórym wyłącznie z eleganckimi kreacjami wieczorowymi. Oczywiście, do tego typu zestawów perły sprawdzają się niezawodnie. Nie należy jednak ograniczać możliwości ich noszenia wyłącznie do wystawnych okazji. Kolczyki z perłami z białego złota można bowiem założyć także do mniej oficjalnych stylizacji. Wiele kobiet nosi je na co dzień - do marynarki, swetrów czy koszul. Ozdoba ta jest na tyle uniwersalna, że doskonale sprawdzi się w przypadku wielu różnych okazji! Śmiało można zatem powiedzieć, że pasują one każdemu.

Apearl - nasza oferta

Biżuteria z pereł, którą jesteśmy w stanie zaproponować swoim Klientom, odznacza się zawsze najwyższą jakością. Warto przy okazji dodać, że zarówno kolczyki z srebrne z perłami, jak i dodatki ze złota, można nabyć w naprawdę korzystnych cenach! Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy im atrakcyjne rabaty, jak również szybką dostawę wszystkich zamówionych produktów.

Zakupy w naszym sklepie to gwarancja całkowitego zadowolenia, o czym przekonało się już wielu klientów z całej Polski. Posiadamy w asortymencie wyjątkowe perły, które są dodatkowo farbowane na różne kolory oraz ich odcienie. Znalezienie takiego elementu, który najbardziej będzie pasował do stylu danej osoby, nie będzie zatem wielkim wyzwaniem.