Złote pierścionki z perłą

Zastanawiasz się, jaki prezent kupić dla ukochanej osoby? Dostępny w naszym sklepie jubilerskim złoty pierścionek 585 z perłą będzie idealny! Ten wyjątkowy i niezwykle cenny przedmiot na pewno ucieszy każdego, zatem warto sprawdzić niezwłocznie naszą ofertę.

Złoty Pierścionek z Owalnymi Perłami P01MIX

1 243,09 zł

Wyszukany, zmysłowy, złoty pierścionek z hodowanymi słodkowodnymi perłami bez jądra BIWA. Niesamowity kształt pobudza wyobraźnię. Twoje dłonie będą lśnić w towarzystwie naszego pierścionka. Wyjątkowość na każdą okazję.

Złoty pierścionek z perłami i brylantami FR12311G Złoty pierścionek z perłami i brylantami FR12311G

Złoty Pierścionek z Perłą i Brylantami FR12311G

5 357,72 zł

Wyszukany złoty pierścionek z piękną, prawdziwą perłą słodkowodną. Okazałej wielkości perła o wysokim połysku osadzona jest na szynie wykonanej w całości ze złota próby 585. Pierścionek dodatkowo rozświetlają brylanty, które tworzą idealną harmonię z białą perłą.

Złoty pierścionek z perłą BIWA R0858GG Złoty pierścionek z perłą BIWA R0858GG

Złoty Pierścionek z Perłą i Brylantami R0858GG

4 674,80 zł

Niezwykle piękny, złoty pierścionek z prawdziwą perłą słodkowodną. Szczególną uwagę przyciąga oryginalny kształt szyny, która wykonana jest w całości ze złota próby 585. Całości dopełniają mieniące się brylanty.

Złoty pierścionek z perłą Biwa FR124995G Złoty pierścionek z perłą Biwa FR124995G

Złoty Pierścionek z Prawdziwą Perłą FR124995G

1 568,29 zł

Anielsko wyglądający pierścionek z perłą. Prawdziwa duża i idealnie okrągła perła o wysokim połysku osadzona jest na solidnej złotej szynie. Pierścionek z perłą białą lub ciemną prezentuje się wprost zjawiskowo.

Złoty Pierścionek z Perłą i Brylantami R265WG

4 707,32 zł

Piękny, złoty pierścionek z białą, idealną perłą hodowaną słodkowodną bez jądra BIWA. Wokół błyszczących brylantów umiejscowiona jest nieskazitelnie piękna perła.Kolczyki nadają się na specjalną okazję jak i na co dzień.

Złoty Pierścionek z Perłą i Brylantami R01022G

1 950,41 zł

Zmysłowy, awangardowy złoty pierścionek z idealnie okrągłą hodowaną słodkowodną perłą bez jądra Biwa. Pomiędzy lśniącymi brylantami umieszczona jest, wysokiej klasy perła. Twoje dłonie w obecności naszego pierścionka będą błyszczeć. 

Złoty Pierścionek z Perłą na Szlifowanej Muszli + Rubin lub Szafir FR0657MuG

1 462,60 zł 1 362,60 zł

Zachwycający złoty pierścionek z prawdziwą perłą słodkowodną. Perła o wysokim połysku osadzona jest na pięknej, szlifowanej muszli w kształcie kwiatu, którą dodatkowo wzbogacono błyszczącymi kamieniami szlachetnymi. W wersji białej znajdują się krwistoczerwone rubiny, natomiast w ciemnej - gwiaździste szafiry.

  • -100,00 zł
Złoty pierścionek z perłą FR101833G

Złoty Pierścionek z Okrągłą Perłą FR101833G

1 276,42 zł

Klasyczny złoty pierścionek z hodowaną słodkowodną bez jądra BIWA. Piękna, idealnie okrągła perła i nieskazitelnej powierzchni. Doskonały pierścionek na codzień. Możliwość zmiany koloru perły.

Złoty Pierścionek z Perłą i Brylantami R0267G

2 649,59 zł

Złoty pierścionek z hodowaną słodkowodną perłą BIWA. Piękna, sporej wielkości perła rozświetlana jest przez parę błyszczących brylantów. Doskonały prezent na każdą okazję. Możliwość zmiany koloru perły.

Złoty pierścionek z perłą i rubinami  FR064GG

Złoty Pierścionek z Perłą i Rubinami FR064G

4 281,30 zł

Złoty pierścionek z białą perłą hodowaną słodkowodną bez jądra BIWA. Wokół błyszczących rubinowych kwiatowych płatków umiejscowiona jest nieskazitelnie piękna, idealnie okrągła perła. Pierścionek nadaje się na specjalną okazję jak i na co dzień. 

Złoty pierścionek z perłą South Sea RF03G Złoty pierścionek z perłą South Sea RF03G

Złoty Pierścionek z Perłą South Sea i Brylantami RF03G

29 186,99 zł

Przepiękny pierścionek z żółtego złota z unikatową, najwyższej klasy perłą australijską South Sea w oprawie z motywem kwiatowym w towarzystwie wytwornych brylantów. Taki klejnot to marzenie każdej kobiety kochającej zarówno brylanty jak i perły. Ty też możesz być wyjątkowa! Brylanty są osadzane metodą MICRO PAVE, przy pomocy mikroskopu, która jest niezwykle precyzyjna.

Złoty pierścionek z perłą - dla kogo?

Nasz profesjonalny jubiler proponuje klientom wyłącznie produkty najwyższej próby. Biżuteria z pereł, która dostępna jest bezpośrednio w naszym sklepie internetowym, odznacza się najwyższą jakością i dokładnością wykonania. Szczególnie popularny jest obecnie elegancki pierścionek z perłą złoty, który może wyjątkowo zdobić każdą dłoń. Pierścionki z perłą mogą stanowić doskonały prezent na różne okazje! Z uwagi na jego doskonały wygląd, a także fakt, że jest on bardzo cenny, często jest wybierany na pierścionek zaręczynowy. Pierścionek z białą perłą może być idealnym podkreśleniem uczuć do ukochanej osoby. 

Złoto 585 z którego tworzymy pierścionki, odznacza się najwyższą jakością. Do takiego cennego elementu biżuterii dodajemy również inne ozdoby - najczęściej uzupełniamy je kamieniami szlachetnymi.

Złote pierścionki z perłą i brylantami - nasza oferta

Pierścionek złoty z perłą to produkt, który na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie. Warto przy okazji dodać, że tego typu dodatek biżuteryjny jest klasyczny - można go zatem nosić praktycznie do każdej stylizacji. Doskonale nada się zarówno do wieczorowej sukni, jak również znacznie luźniejszego outfitu na spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinny obiad. Ten zjawiskowy dodatek to uniwersalność i elegancja w jednym - inwestycja w tak oryginalny pierścionek jest zatem bardzo opłacalna! Warto od razu dodać, że klient samodzielnie może określić, jaka perła powinna być dodana do wybranego przez niego pierścionka. Oferta  sklepu jubilerskiego obejmuje delikatne perły morskie i słodkowodne o wielu różnych wariantach kolorystycznych. Zainteresowani mogą wybierać spośród tradycyjnych, białych pereł w różnych odcieniach; bardzo popularne są także perły czarne oraz fioletowe. Dobierając poszczególne elementy z dostępnych materiałów, klient może uzyskać najmodniejszy, a zarazem efektowny pierścionek, który na pewno będzie doskonałym prezentem!

Do zakupionego pierścionka warto dobrać kolczyki z pereł. W asortymencie Apearl znaleźć można także wyjątkowe bransoletki z perłą, które wykonywane są ze złota lub srebra. Zakupy u tego jubilera to gwarancja posiadania najwyższej jakości biżuterii z perłą - zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.