Inne

Orientalne bransoletki wykonane z prawdziwych pereł o przeróżnych kształtach i kolorach. Wykończone ozdobnymi zapięciami doskonale sprawdzą się jako niecodzienny i oryginalny prezent.

 Bransoleta 6-rzędowa BMIX2M

Bransoletka 6-rzędowa z Prawdziwych Pereł BMIX2M

307,32 zł

Ekscentryczna 6-rzędowa bransoletka, wykonana z pereł o kształcie łezki i baroku. Wykończona magnetycznym, rodowanym zapięciem. Przyciągająca uwagę biżuteria na specjalna okazje.

Bransoleta z Kolorowych Pereł BO78x3MET

194,31 zł

Bransoletka z prawdziwych pereł słodkowodnych. Potrójny sznur lekko owalnych pereł w trzech modnych kolorach: białym, szarym oraz ciemnym z pawim poblaskiem.

Bransoletka z Prawdziwych Pereł BR02

96,75 zł

Gustowna bransoletka z prawdziwych pereł ze ślicznymi ogniwami w kształcie jabłuszka. Bransoletka pokryta jest warstwą rodu, dzięki czemu nabrała piękny połysk i stała się bardziej odporna na czernienie. Ponadto posiada dodatkowy łańcuszek, który pozwala na regulowanie długości.

Bransoletka pleciona perły i turkmenit BTU089

64,23 zł

Lekka, dziewczęca, pleciona bransoletka o wyrazistym, turkusowym kolorze z kamieniami turkmenitu oraz białymi perłami słodkowodnymi. Jej zaletą jest możliwość regulacji, co pozwala na idealne dopasowanie bransoletki do nadgarstka.

Bransoleta z pereł na gumce BR06

113,01 zł

Ręcznie wykonana bransoleta z pereł słodkowodnych. Bransoleta wykonana jest na rozciągliwej gumowej żyłce dzięki czemu dopasuje się do każdej dłoni.

Bransoletka z białych pereł na gumce BR09

47,97 zł

Bransoletka z prawdziwych pereł słodkowodnych o owalnym kształcie. Między perłami umieszczone zostały dodatkowe ozdoby. Główną ozdobą jest charms w kształcie serca.