Inne

Bransoleta z pereł na gumce BR06

139,00 zł 105,00 zł

Ręcznie wykonana bransoleta z pereł słodkowodnych. Bransoleta wykonana jest na rozciągliwej gumowej żyłce dzięki czemu dopasuje się do każdej dłoni.

  • -34,00 zł

Bransoleta z Kolorowych Pereł BO78x3MET

239,00 zł

Bransoletka z prawdziwych pereł słodkowodnych. Potrójny sznur lekko owalnych pereł w trzech modnych kolorach: białym, szarym oraz ciemnym z pawim poblaskiem.

 Bransoleta 6-rzędowa BMIX2M

Bransoletka 6-rzędowa z Prawdziwych Pereł BMIX2M

378,00 zł

Ekscentryczna 6-rzędowa bransoletka, wykonana z pereł o kształcie łezki i baroku. Wykończona magnetycznym, rodowanym zapięciem. Przyciągająca uwagę biżuteria na specjalna okazje.

Bransoletka z białych pereł na gumce BR09

59,00 zł

Bransoletka z prawdziwych pereł słodkowodnych o owalnym kształcie. Między perłami umieszczone zostały dodatkowe ozdoby. Główną ozdobą jest charms w kształcie serca.

Bransoletka z Prawdziwych Pereł BR02

119,00 zł

Gustowna bransoletka z prawdziwych pereł ze ślicznymi ogniwami w kształcie jabłuszka. Bransoletka pokryta jest warstwą rodu, dzięki czemu nabrała piękny połysk i stała się bardziej odporna na czernienie. Ponadto posiada dodatkowy łańcuszek, który pozwala na regulowanie długości.

  • Obecnie brak na stanie

Orientalne bransoletki wykonane z prawdziwych pereł o przeróżnych kształtach i kolorach. Wykończone ozdobnymi zapięciami doskonale sprawdzą się jako niecodzienny i oryginalny prezent.