Sznury pereł

Długie sznury pereł tzw. opera o różnych wielkościach i kolorach. Rożne wzory i długości. Prawdziwe perły przewiązane specjalną nicią i supełkowane dla zabezpieczenia ich przed rozsypaniem w przypadku zerwania.

Sznur z Prawdziwych Pereł NO78V2

373,17 zł

Ręcznie wykonana biżuteria z pereł to symbol ponadczasowej elegancji. Owalne perły o średnicy 6,5-7,5mm zostały nawleczone na jubilerską nić jedwabno-nylonową z dodatkowym supełkowaniem. Do wyboru perły w klasycznej bieli lub subtelnym różu.

Sznur pereł słodkowodnych NO89 120cm

316,26 zł

Sznur z pereł to ponadczasowy dodatek kobiecej garderoby. Sznur długości ok. 115cm został wykonany ręcznie z owalnych pereł o średnicy 7-9 mm, mających wysoki połysk.

Sznur z Prawdziwych Pereł NO078

340,65 zł

Uniwersalny sznur z pereł w kolorach białym, łososiowym, ciemnym lub bordowym. Sznur można nosić również jako bransoletkę - istnieje możliwość dowolnej kompozycji, która zależy wyłącznie od Ciebie.

Sznur z podłużnych barokowych i 3/4 okrągłych pereł o pastelowych, różowo-łososiowych odcieniach NGŁUDMIX2 Sznur z podłużnych barokowych i 3/4 okrągłych pereł o pastelowych, różowo-łososiowych odcieniach NGŁUDMIX2

Sznur pereł słodkowodnych NGŁUDMIX2 - 180cm

657,72 zł

Ciekawy sznur, ręcznie wykonany ze starannie dobranych łososiowo-różowych pereł słodkowodnych. Naszyjnik składa się z podłużnych pereł barokowych oraz 3/4 okrągłych o średnicy 5,5-6,0 mm, mających wysoki połysk.

Efektowny sznur z ciemnych, barokowych pereł słodkowodnych o dwóch różnych typach kształtów NGŁUDMIX Efektowny sznur z ciemnych, barokowych pereł słodkowodnych o dwóch różnych typach kształtów NGŁUDMIX

Sznur pereł słodkowodnych NGŁUDMIX - 150 cm

885,37 zł

Oryginalny sznur z ciemnych pereł słodkowodnych. Do jego stworzenia wyselekcjonowano perły barokowe o wysokim połysku dwóch typów: zbliżone do owalnych, klasycznych pereł oraz podłużne, o niepowtarzalnym kształcie. Jest to intrygujący i unikatowy dodatek, który podkreśli Twój indywidualizm.

Sznur z Prawdziwych Pereł -160 cm NMIXPZ

158,54 zł

Niespotykany sznur z hodowanych pereł słodkowodnych. Wykonany ręcznie, z interesująco dobranych białych pereł barokowych, uzupełnionych o perły różnych kształtów i barw. Jest to uniwersalny dodatek, który można nosić na wiele sposobów.

Sznur pereł słodkowodnych NL23P

617,07 zł

Ten oryginalny naszyjnik to prawdziwy klejnot biżuteryjny. Olśniewający warkocz złożony z ponad tysiąca połączonych pereł słodkowodnych o barokowym kształcie zachwyca swoją elegancją i pięknem. Każda z malutkich perełek ma średnicę 2-3mm, delikatny połysk i zróżnicowaną fakturę, co nadaje naszyjnikowi unikatowości.

Sznur Prawdziwych Pereł Typu Opera N089OP

398,37 zł

Biżuteria wykonana ręcznie z pereł słodkowodnych jest ponadczasową klasyką, która nigdy nie wychodzi z mody. Owalne perły o średnicy 8-9mm zostały nawleczone i dodatkowo supełkowane, co zabezpiecza przed rozsypaniem się pereł przy zerwaniu.

Sznur lekko owalnych, białych pereł słodkowodnych N089E

Sznur Pereł Typu Opera N089E - 200cm

1 211,38 zł

Ręcznie wykonany sznur z pereł słodkowodnych to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Każda z pereł o średnicy 7,5-8mm została ręcznie nawleczona i supełkowana, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość biżuterii. Wszystkie perły zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić jednolity kształt i połysk.

Długi sznur z owalnych pereł słodkowodnych ze srebrną, dużą zapinką NO78 Długi sznur z owalnych pereł słodkowodnych ze srebrną, dużą zapinką NO78 Długi sznur z owalnych pereł słodkowodnych ze srebrną, dużą zapinką NO78

Sznur z prawdziwych pereł ze srebrną spinką NO78S

479,67 zł

Uniwersalny sznur z białymi perłami słodkowodnymi to prawdziwy skarb w Twojej szkatułce. Każda perła jest owalna, o średnicy 7-8mm oraz posiada naturalne skazy nadające unikatowego, wyrazistego charakteru. Delikatny połysk podkreśla subtelność pereł. Perły są przewiązane jubilerską nicią, dodatkowo supełkowaną, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo biżuterii.

200cm sznur typu opera z owalnych pereł słodkowodnych o wysokim połysku N089X 200cm sznur typu opera z owalnych pereł słodkowodnych o wysokim połysku N089X 200cm sznur typu opera z owalnych pereł słodkowodnych o wysokim połysku N089X

Sznur Pereł Typu Opera N089X 200cm

2 194,31 zł

Ten niepowtarzalny, ręcznie wykonany sznur to doskonały dodatek do kobiecej garderoby. Piękne, owalne perły o bardzo mocnym połysku i pozbawionej skaz powierzchni prezentują się cudownie i dodają elegancji każdej stylizacji.

Złoty naszyjnik z naprzemiennie nawleczonych białych i ciemnych pereł NO810G3 Złoty naszyjnik z naprzemiennie nawleczonych białych i ciemnych pereł NO810G3 Złoty naszyjnik z naprzemiennie nawleczonych białych i ciemnych pereł NO810G3

Złoty Naszyjnik z Białych i Ciemnych Pereł NO810G3

7 146,34 zł

Niepowtarzalny naszyjnik z okazałej wielkości pereł słodkowodnych o białej i ciemnej barwie. Całkowita długość wynosząca 86cm pozwala na noszenie go na dwa sposoby: jak dłuższy sznur lub jako dwurzędowy naszyjnik przylegający blisko szyi.