PROMOCJE

Naszyjnik z Muszelek i Kokosa MUSMIX

47,97 zł

Andyjski, połyskujący naszyjnik z delikatnych muszelek z elementami kokosa. Stanowiących wyzwanie w kompozycjach karnawałowo-sylwestrowych.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł NO78S1

275,61 zł

Atrakcyjny, o delikatnym poblasku naszyjnik z prawdziwych pereł. Białe perły o średnicy 6,5-7,5 mm nawleczono na specjalną jubilerską nić jedwabno-nylonową, która jest dodatkowo supełkowana. Zapięcie naszyjnika wykonane zostało ze srebra rodowanego.

Naszyjnik z Pereł i Korala NO9KOMIXS3

280,49 zł

Niepowtarzalny naszyjnik z prawdziwych pereł słodkowodnych oraz korala bambusowego. Jest to naturalny koral o oryginalnej barwie przypominającej kość słoniową.p>

Ozdobny Naszyjnik z Pereł NO78P459

527,64 zł

Szykowny naszyjnik z prawdziwych pereł słodkowodnych. Doczepiany wisiorek z cyrkoniami z klasycznego naszyjnika stworzy elegancką biżuterię.

  • Wyprzedaż!

Zdobiony Naszyjnik z Dużych Pereł N1011S515

844,72 zł

Naszyjnik z pereł słodkowodnych. Duże, ładne perły o lekko owalnym kształcie. Niepowtarzalne zapięcie w kształcie kwiatka z białymi i czarnymi cyrkoniami stanowi piękną ozdobę.

  • Wyprzedaż!

Bransoleta z pereł na gumce BR06

113,01 zł

Ręcznie wykonana bransoleta z pereł słodkowodnych. Bransoleta wykonana jest na rozciągliwej gumowej żyłce dzięki czemu dopasuje się do każdej dłoni.

Cyrkoniowe Srebrne Kolczyki z Perłą YA051S

129,27 zł

Przykuwające uwagę srebrne kolczyki z prawdziwymi perłami słodkowodnymi. Nieskazitelne perły o wysokim połysku i gładkiej powierzchni zostały ozdobione srebrną koroną z błyszczącymi cyrkoniami na całym obwodzie.

  • Wyprzedaż!

Złote kolczyki z perłą Akoya K10m758G

560,98 zł

Subtelnie delikatne złote kolczyki z morską białą perłą Akoya. Praktyczne i wygodne zapięcia typu sztyft. Nadają się na każdą okazję. Subtelność dla kobiety takiej jak Ty.

Cyrkoniowy Srebrny Pierścionek z Perłą RYA051S

109,76 zł

Przykuwający uwagę srebrny pierścionek z prawdziwą perłą słodkowodną. Nieskazitelna perła o wysokim połysku i gładkiej powierzchni została ozdobiona srebrną koroną z błyszczącymi cyrkoniami.