Letnia kolekcja

Limitowana, letnia kolekcja srebrnych naszyjników z perłami w wyjątkowych, malowniczych kolorach. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do stroju na słoneczne dni.

Letni srebrny naszyjnik z pereł NB910S1

121,14 zł

Oryginalny, ręcznie wykonany naszyjnik w różowym kolorze. Perły o nieregularnym, barokowym kształcie zachwycają swoim delikatnym blaskiem i pięknym odcieniem. Każda z nich została starannie wyselekcjonowana, by nadać naszyjnikowi niepowtarzalny styl i elegancję. Doskonale uzupełni letnie stylizacje.

Srebrny naszyjnik z pereł NB89S1

113,01 zł

Oryginalny naszyjnik perłowy w nasyconym, letnim kolorze. Wykonany ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych pereł słodkowodnych o barokowym kształcie. Do wyboru 7 pięknych barw. Świetne uzupełnienie każdej letniej stylizacji.

Naszyjnik z łososiowych pereł słodkowodnych umieszczonych na cienkich żyłkach NPAJ5S1

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ5S1

104,88 zł

Ręcznie wykonany naszyjnik perłowy. Pojedyncze perły, osadzone na cienkich- ale o dużej odporności na zerwanie- żyłkach nylonowych, tworzą delikatny i subtelny wzór. Perły są owalne i różnej średnicy, co nadaje naszyjnikowi unikatowego charakteru.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ3S1

80,49 zł

Niezwykle lekki, ręcznie wykonany naszyjnik perłowy. Pojedyncze perły słodkowodne o średnicy 5-6mm zostały osadzone na trzech cienkich, ale wytrzymałych żyłkach nylonowych. Białe perły owalne, o wysokim połysku, świetnie prezentują się na szyi.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ3S1c

80,49 zł

Naszyjnik "pajęczynka", wykonany ręcznie z niewielkich pereł słodkowodnych o pięknym połysku. Ciemne perły owalne o średnicy ok. 5-6 mm zostały osadzone pojedynczo na wytrzymałej żyłce nylonowej, zwieńczonej zapięciem typu federing.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ5BS1

121,14 zł

Niezwykle efektowny, ręcznie wykonany naszyjnik z białych pereł słodkowodnych. Owalne perły różnej wielkości osadzono pojedynczo na pięciu żyłkach nylonowych. Każdy naszyjnik to swego rodzaju unikat.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł i Turkmenitu NPAJ5TS1

104,88 zł

Oryginalny naszyjnik, tworzący subtelną kolię będącą połączeniem białych pereł słodkowodnych oraz pięknych kamieni turkmenitu. Zapinany jest poprzez proste, srebrne zapięcie typu federing. Naszyjnik ma długość ok. 45 cm.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ10S1

137,40 zł

Subtelna kolia z pereł słodkowodnych, do wyboru w barwie białej lub ciemnej. Na ośmiu rzędach nylonowej żyłki zostały zamontowane starannie wyselekcjonowane owalne perły różnej wielkości. Jest to świetna alternatywa dla klasycznego naszyjnika perłowego.