Naszyjniki z pereł - letnia kolekcja

Biżuteria z perłami to wyrafinowany sposób na podkreślenie letniego stroju. W Apearl znajdziesz limitowaną kolekcję naszyjników, które idealnie dopełnią Twój letni look. Tworzące każdy naszyjnik perły – zarówno słodkowodne, jak i morskie – są dostępne w różnorodnych kolorach, od klasycznej bieli, przez delikatny róż, aż po wyjątkowe odcienie zielonego, czerwonego czy granatu.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł i Agatu NPAJ5AGS1

121,14 zł

Naszyjnik idealny na lato, będący połączeniem białych pereł słodkowodnych oraz pięknych zielonych kamieni agatu. Zapinany na standardowe srebrne zapięcie typu federing. Długość ok. 45 cm.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ10S1

234,96 zł

Subtelna kolia z pereł słodkowodnych, do wyboru w barwie białej lub ciemnej. Na ośmiu rzędach nylonowej żyłki zostały zamontowane starannie wyselekcjonowane owalne perły różnej wielkości. Jest to świetna alternatywa dla klasycznego naszyjnika perłowego.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł i Turkmenitu NPAJ5TS1

121,14 zł

Oryginalny naszyjnik, tworzący subtelną kolię będącą połączeniem białych pereł słodkowodnych oraz pięknych kamieni turkmenitu. Zapinany jest poprzez proste, srebrne zapięcie typu federing. Naszyjnik ma długość ok. 45 cm.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ5BS1

153,66 zł

Niezwykle efektowny, ręcznie wykonany naszyjnik z białych pereł słodkowodnych. Owalne perły różnej wielkości osadzono pojedynczo na pięciu żyłkach nylonowych. Każdy naszyjnik to swego rodzaju unikat.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ3S1c

121,14 zł

Naszyjnik "pajęczynka", wykonany ręcznie z niewielkich pereł słodkowodnych o pięknym połysku. Ciemne perły owalne o średnicy ok. 5-6 mm zostały osadzone pojedynczo na wytrzymałej żyłce nylonowej, zwieńczonej zapięciem typu federing.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ3S1

129,27 zł

Niezwykle lekki, ręcznie wykonany naszyjnik perłowy. Pojedyncze perły słodkowodne o średnicy 5-6mm zostały osadzone na trzech cienkich, ale wytrzymałych żyłkach nylonowych. Białe perły owalne, o wysokim połysku, świetnie prezentują się na szyi.

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł na Żyłce NPAJ5S1

121,14 zł

Ręcznie wykonany naszyjnik perłowy. Pojedyncze perły, osadzone na cienkich- ale o dużej odporności na zerwanie- żyłkach nylonowych, tworzą delikatny i subtelny wzór. Perły są owalne i różnej średnicy, co nadaje naszyjnikowi unikatowego charakteru.

Srebrny Perłowy Naszyjnik - Różne Kolory NB89S1

113,01 zł

Oryginalny naszyjnik perłowy w nasyconym, letnim kolorze. Wykonany ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych pereł słodkowodnych o barokowym kształcie. Do wyboru 7 pięknych barw. Świetne uzupełnienie każdej letniej stylizacji.

Naszyjnik z Różowych Pereł Barokowych NB910S1

121,14 zł

Oryginalny, ręcznie wykonany naszyjnik w różowym kolorze. Perły o nieregularnym, barokowym kształcie zachwycają swoim delikatnym blaskiem i pięknym odcieniem. Każda z nich została starannie wyselekcjonowana, by nadać naszyjnikowi niepowtarzalny styl i elegancję. Doskonale uzupełni letnie stylizacje.

Letnia kolekcja – odkryj piękno pereł w letnich stylizacjach

Stworzone z naturalnych pereł naszyjniki to wyjątkowy dodatek, który symbolizuje klasę i nienachalną elegancję. Nasze naszyjniki z perłami, dostępne w różnych barwach, są nie tylko estetyczne, ale i wszechstronne, pasujące do każdego rodzaju stroju. Doskonale sprawdzą się zarówno jako uzupełnienie wieczorowej kreacji, jak i codziennego outfitu, harmonijnie zgrają się z letnimi trendami. Można je nosić jako uzupełnienie lekkiej sukienki czy topu i szortów. Zainspiruj się i wybierz jedną z wielu dostępnych ozdób: 

Klasyka zawsze jest w modzie, zwłaszcza we współczesnym wydaniu. Nasza letnia kolekcja jest tego doskonałym przykładem. Łączy w sobie delikatność i subtelność perły z nowoczesnym designem. Naszyjniki z pereł naturalnych, dostępne w kilku wariantach, pozwalają na stworzenie idealnej stylizacji na każdą okazję.

Nowoczesna biżuteria z perłami – indywidualność na wyciągnięcie ręki

W Apearl czeka na Ciebie szeroki wybór ozdób, od naszyjników, przez kolczyki, pierścionki, aż po komplety biżuterii z pereł. Znajdziesz tu różnorodne modele: delikatne łańcuszki z pojedynczą perłą, okazałe, klasyczne naszyjniki, gdzie perły tworzą główny element kompozycji, jak i bardzo współczesne, a nawet awangardowe dodatki.

Wszystkie produkty wykonujemy z największą starannością, aby dopasować kolor i wielkość pereł wchodzących w ich skład. Jeśli chcesz, dostosujemy do również do Twoich potrzeb –  możesz wybrać długość naszyjnika, a także kolor i rozmiar pereł.

Zachwyć się różnorodnością naszych pereł i znajdź coś wyjątkowego dla siebie. Perły są symbolem elegancji, a my oferujemy Ci je w doborowej formie! Spróbuj i poczuj ich magiczną moc.