OUTLET

Outlet Pereł

Witamy w naszym nowym dziale OUTLET. Nasze magazyny są pełne rozmaitości z którymi chcielibyśmy się podzielić. Znajdą się tu więc wszystkie wyroby nie wprowadzone do stałej sprzedaży. Będę to nie tylko wzory, których pozostało nam niewiele, ale przede wszystkim rozmaite prototypy i przemyślenia naszej pracowni wykonane tylko w jednej unikatowej sztuce. Nie ma co przetrzymywać takich klejnotów tyko dla siebie dlatego udostępnimy je w bardzo atrakcyjnej outletowej cenie:) Ponieważ dostępnych będzie tylko kilkanaście wzorów, które będą systematycznie zmieniane na kolejne, zachęcamy każdego miłośnika pereł do częstych wizyt:)

Srebrny Komplet z Perłą KMO1S Srebrny Komplet z Perłą KMO1S

Srebrny Komplet z Perłą KMO1S

552,85 zł

Piękny i nietuzinkowy srebrny komplet z prawdziwymi okrągłymi perłami słodkowodnymi. Ze względu na swoją wartość perły okrągłe tej jakości stosuje się praktycznie tylko do wyrobów złotych, co dodatkowo podnosi ich cenę. W skład kompletu wchodzą kolczyki i zawieszka wykonane z srebrze 925 dodatkowo udekorowane cyrkoniami.

Srebrny Komplet z Perłą YA495S

Srebrny Komplet z Perłą YA495S

227,64 zł

Piękny komplet na który składają się kolczyki i zawieszka. Sporej wielkości prawdziwe perły o owalnym kształcie, silnym połysku i gładkiej powierzchni. Srebne elementy w całości osadzone cyrkoniami.

Srebrna zawieszka z perłą ZIP0519S

64,23 zł

Subtelna, podłużna zawieszka zwieńczona elegancką perłą słodkowodną o wysokim połysku. Lekka wstęga została wykonana ze srebra próby 925. Szerokie oczko pozwala na przełożenie łańcuszków o różnych splotach bądź sznurka. Dostępna w wersji z perłą białą lub różową.

Złoty Komplet z Perłami KOSG

Złoty Komplet z Perłami KOSG

4 615,45 zł

Ekscentryczny złoty komplet kolczyki i zawieszka z perłami słodkowodnymi w kształcie kropli. Okazały wzór z licznymi perełkami będzie bardzo oryginalną i niepowtarzalną dekorację.

Srebrne kolczyki z perłą ZIE0519S Srebrne kolczyki z perłą ZIE0519S

Srebrne kolczyki z perłą ZIE0519S

113,01 zł

Subtelne kolczyki sztyfty z lekką, srebrną wstęgą zwieńczoną perłą słodkowodną o wysokim połysku. Wykonane ze srebra próby 925. Białe perły to symbol ponadczasowej elegancji.

Srebrny Naszyjnik z Pereł NBŁMIXS3S

471,54 zł

Naszyjnik z prawdziwych pereł typu barok o ciemnej i szarej barwie. Klasyczne zapięcie typu kulka wykonane ze srebra próby 925. Ciemne perły o długości ok 1,5-2cm. Szare 1-2cm.

Srebrna Bransoletka z Pereł BBŁMIXS3S

227,64 zł

Bransoletka z prawdziwych pereł typu barok o ciemnej i szarej barwie. Klasyczne zapięcie typu kulka wykonane ze srebra próby 925. Ciemne perły o długości ok 1,5-2cm. Szare 1-2cm.

Srebrna Zawieszka z Perłą W8LS

Bransoleta 3-rzędowa BR80S1LAN

642,28 zł

Ręcznie wykonana, 3-rzędowa bransoleta z pereł słodkowodnych o pięknym poblasku. Bransoleta posiada specjalną jubilerską nić jedwabno-nylonową, supełkowaną, ze względu na szlachetność pereł.