OUTLET

Outlet Pereł

Witamy w naszym nowym dziale OUTLET. Nasze magazyny są pełne rozmaitości z którymi chcielibyśmy się podzielić. Znajdą się tu więc wszystkie wyroby nie wprowadzone do stałej sprzedaży. Będę to nie tylko wzory, których pozostało nam niewiele, ale przede wszystkim rozmaite prototypy i przemyślenia naszej pracowni wykonane tylko w jednej unikatowej sztuce. Nie ma co przetrzymywać takich klejnotów tyko dla siebie dlatego udostępnimy je w bardzo atrakcyjnej outletowej cenie:) Ponieważ dostępnych będzie tylko kilkanaście wzorów, które będą systematycznie zmieniane na kolejne, zachęcamy każdego miłośnika pereł do częstych wizyt:)

Srebrny Komplet z Perłami FEP302207S

121,14 zł

Komplet minimalistycznej biżuterii składający się z zawieszki i kolczyków na sztyfcie. Doskonale pasuje do różnego rodzaju stylizacji, od casualowych po bardziej formalne, dodając im subtelności i wyrafinowania. Uwagę przyciągają owalne pery słodkowodne, o wysokim połysku i średnicy 7-8 mm.

Srebrna zawieszka z perłą...

Srebrna zawieszka z perłą IP0093S

48,78 zł

Srebrna zawieszka z prawdziwą słodkowodną perłą. Wisior wraz z ozdobnym elementem, na którym została osadzona perła, wykonano z najwyższej jakości srebra próby 925. Szerokie oczko pozwala na przełożenie łańcuszków o różnym splocie.

Srebrne kolczyki z perłą KY149S

97,56 zł

Kolczyki wykonane z najwyższej jakości srebra, zakończone perłą oraz przyozdobione cyrkoniami. Posiadają wygodne zapięcie w postaci sztyftu