MARKA APEARLWierzymy, że każda kobieta zasługuje na prawdziwe perły - jedyne kamienie wytwarzane przez żywe organizmy. Dlatego niezmiennie od ponad 26 lat wysyłamy te piękne klejnoty do naszych klientek i klientów.

Skoro jesteś na tej stronie, to oznacza, że zastanawiasz się nad zakupem pereł. I nieważne czy dla siebie, czy dla bliskiej osoby. Znajdziesz u nas bogaty wybór, różnorodność wzorów i form, pełną paletę barw, a nawet rzadko spotykane kształty.

Staramy się, aby nasz sklep był ulubionym miejscem odwiedzin wszystkich miłośników pereł bez względu na upodobania czy zasobność portfela.


Zastanawiasz się dlaczego warto u nas kupować?

1) Do każdej biżuterii z pereł dostaniesz od nas certyfikat autentyczności z naszą pieczątką, podpisem sprzedawcy i podstawowymi informacjami o produkcie.

2) Dostaniesz od nas wieczystą gwarancję, co oznacza że jeśli biżuteria będzie wymagała poprawy lub naprawy, zajmiemy się tym za darmo! Nawet kilka lat po zakupie. Nikt inny tego nie oferuje!

3) Nie musisz martwić się o czas dostawy, ponieważ naszym priorytetem jest wysyłka produktu w ciągu 24 godzin od wpłaty. Jest to możliwe dzięki naszej pracowni, w której codziennie od rana trwają prace nad aktualnymi zamówieniami.

4) Możesz zmienić długość, rodzaj zapięcia, a nawet perły, bo wszelkie takie usługi wykonujemy gratis! To zasługa Karoliny i Piotra z naszej pracowni :)

5) Jeśli potrzebujesz pomocy, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Nasi pracownicy chętnie doradzą, pomogą z wyborem i odpowiedzą na wszelkie pytania.

6) Założysz biżuterię wykonaną ręcznie i na miejscu w Polsce, z prawdziwej firmy zajmującej się perłami od ponad 26 lat.

7) Możesz złożyć indywidualne zamówienie, a my je z chęcią dla Ciebie wykonamy.

8) Kupujesz od sprawdzonej firmy, która ma 100% pozytywnych opinii na Allegro. Mało która firma może się tym teraz pochwalić, prawda? :)

9) Nie płacisz za dostawę - od 100 zł. dostarczamy za darmo Pocztą Polską, a od 300 zł. kurierem DPD. Nie dorabiamy się na wysyłce jak robią to inni sprzedawcy zawyżając kwoty.


Nasi klienci nie muszą martwić się o brak dostępności pereł, ponieważ nasze magazyny uzupełniamy na bieżąco. Na dowód prezentujemy zdjęcie zaledwie jednej ściany pereł z wyłącznie jednego magazynu, których mamy kilka o łącznej powierzchni ponad 100 m2!

Magazyn marki Apearl

Można spotkać nas również na krajowych targach jubilerskich, między innymi na GOLD EXPO w Warszawie czy AMBERIF w Gdańsku. Zarówno nowi jak i stali klienci doceniają naszą ofertę mówiąc, że tylko u nas znajdują nowe, modne wzory. 

marka Apearl - targi GOLD EXPO Warszawa

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Ciebie do zakupu pereł właśnie u nas :) Jeśli pojawiły się dodatkowe pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, adres e-mail sklep@apearl.eu lub pod numer +48 91 485 47 85.

Życzymy udanych zakupów :)

Naszyjniki | BransoletyKolczykiZawieszkiPierścionki | Broszki