Pełny zwrot pieniędzy

Jeśli uznasz, że chcesz zwrócić zakupioną u nas biżuterię i dostać zwrot pieniędzy, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać nam powodu, dla którego zwracasz produkt, choć będziemy bardzo wdzięczni jeżeli napiszesz dlaczego. Dzięki temu będziemy wiedzieć, co możemy poprawić :)

Jak wygląda zwrot w praktyce?

1. Nie jest to konieczne, ale możesz wysłać do nas e-mail z informacją, że odsyłasz paczkę - strona kontakt.

2. Wypełnij protokół zwrotu (do pobrania na dole). Możesz go wydrukować lub napisać samemu odręcznie. Dzięki temu będziemy mieli pełne dane, komu mamy zwrócić pieniądze.

3. Wyślij biżuterię wraz z pudełkiem, nienaruszoną metką, paragonem i protokołem zwrotu na nasz adres firmowy. Możesz wysłać przesyłkę listem poleconym. Droższe produkty bezpieczniej wysyłać paczką pocztową lub kurierem.

4. W ciągu 3 dni od otrzymania przez nas przesyłki poinformujemy Cię mailowo o rozpatrzonym zwrocie. Dajemy sobie na to 3 dni, ale w 99% informacje dostaniesz tego samego dnia, w którym otrzymamy paczkę.

5. Po przyjęciu biżuterii do zwrotu, zwrócimy na Twoje konto wpłaconą przez Ciebie kwotę za zamówienie. W przypadku płatności przez Przelewy24, kwota zostanie zwrócona przez system na konto bankowe, z którego dokonywany był zakup. Przelewu dokonamy w ciągu 7 dni. Nasza księgowa ma bardzo dużo pracy, ale postara się, aby to było jak najszybciej.

Według prawa, sprzedawca ma obowiązek oddać Ci również koszt transportu w wysokości najtańszej formy przesyłki dostępnej przy zamówieniu. Ta kwota również zostanie Tobie zwrócona :) (dotyczy zamówień na terenie Polski)

Adres do zwrotu:

De Tian Sp.z o.o.

Edmunda Bałuki 24

70-407 Szczecin

Kliknij na obrazek, aby pobrać protokół zwrotu. Wersja WORD do edycji komputerowej lub w PDF bezpośrednio do wydruku.

Odstąpienie od umowy sprzedaży WORD Odstąpienie od umowy sprzedaży PDF