Sznur dużych, białych pereł typu opera 200cm N95105X

Sznur Pereł Typu Opera 200cm N95105X

1 211,38 zł

Ręcznie wykonany sznur z prawdziwych pereł słodkowodnych. Perły o dużej średnicy (9,5-10,0 mm) i mocnym połysku nawleczono na specjalną jubilerską nić, która została dodatkowo supełkowana, aby zabezpieczyć perły przed rozsypaniem w przypadku nieumyślnego zerwania.

Kolor Perły
  • Biały
Ilość

 

Przesyłka GRATIS od 99zł* - sprawdź koszty dostawy

 

Darmowe pudełko i certyfikat - zobacz szczegóły

 

Pełna gwarancja - co to znaczy?

 

Brak koloru lub długości - skontaktuj się z nami

 

Szybka wysyłka do 24h!

Długi sznur typu Opera z prawdziwych pereł

Ręcznie wykonany sznur z prawdziwych, białych pereł słodkowodnych. Owalne perły o dużej średnicy (9,5-10,0 mm) i mocnym połysku nawleczono na specjalną jubilerską nić, która została dodatkowo supełkowana, aby zabezpieczyć perły przed rozsypaniem w przypadku nieumyślnego zerwania.


Długość sznura pozwala na dużą swobodę w jego noszeniu - może być stylizowany na niezliczoną ilość sposobów: pojedynczo, podwójnie czy nawet potrójnie owinięty wokół szyi. Ciekawie też prezentuje się związany w supeł, co też przydaje się w razie potrzeby skrócenia naszyjnika.


Elegancki sznur pereł to doskonałe zwieńczenie wytwornych kreacji na specjalne okazje. Dzięki swojej ponadczasowej formie będzie się wyśmienicie prezentował. Z drugiej strony, może też być doskonałym dodatkiem do codziennych stylizacji, nadając im szyku.

Sznur a naszyjnik z pereł - jaka jest różnica?

Naszyjnik z pereł możesz zapiąć, ponieważ posiada zapięcie. Natomiast sznur z pereł zakładasz przekładając przez głowę. Więc różnica wynika przede wszystkim z braku zapięcia.


Nie wiesz, czy wielkość pereł będzie odpowiednia? Zachęcamy do zapoznania się z naszym wpisem na blogu ze wskazówkami dotyczącymi wyboru naszyjnika.

Szczegóły produktu

N95105X

Opis

Długość całkowita
200 cm
Kształt perły
owalny
Rodzaj perły
Słodkowodna
Klasa perły
A3AB
Średnica perły
9,5-10,5 mm
Kolor perły
biały
Waga
ok. 250 g
Certyfikat
indywidualny dla każdego produktu - gratis!
Opakowanie
eleganckie pudełko firmowe - gratis!
Nowe

klasyfikacja perel