Złoty naszyjnik z perłami Australijskimi N10213G8

Złoty Naszyjnik z Perłami Morskimi South Sea N10213G8

64 032,52 zł

Naszyjnik wykonany z idealnie kulistych i bardzo silnie połyskujących pereł morskich South Sea . Ich barwa jest naturalna i nie poddawana żadnym zmianom. Są to najbardziej poszukiwane perły.

Kolor Perły
  • Złoty
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

 

Przesyłka GRATIS od 99zł* - sprawdź koszty dostawy

 

Darmowe pudełko i certyfikat - zobacz szczegóły

 

Pełna gwarancja - co to znaczy?

 

Brak koloru lub długości - skontaktuj się z nami

 

Szybka wysyłka do 24h!

Złoty Naszyjnik z Pereł South Sea o Najszlachetniejszej Złotej Barwie

Najbardziej prestiżowy ze wszystkich pereł. Luksusowy i unikatowy naszyjnik z prawdziwych morskich pereł South Sea o wspaniałej złotej barwie. Są to perły kolekcjonerskie, poszukiwane przez znawców i kolekcjonerów biżuterii. Pochodzące z ciepłych mórz południowych, osiągające największe rozmiary i jednocześnie największe ceny na świecie. Zakładając naszyjnik z takich pereł możesz mieć pewność, że zachwycisz nawet największego laika. Doskonały na każdą wyniosłą uroczystość.

Naszyjnik został wykonany z idealnie kulistych i bardzo silnie połyskujących pereł. Ich barwa jest naturalna i nie poddawana żadnym zmianom. Jest to najbardziej poszukiwany kolor w perłach South Sea a tym samym najcenniejszy. Każda perła została zabezpieczona supełkami. Widowiskowe zapięcie, częściowo diamentowane wykonane zostało z najwyższej jakości osiemnasto-karatowego złota (próba 750). Takie perły wymagają przede wszystkim najlepszej i bezpiecznej oprawy, dlatego zapięcie jest mocne i masywne.

Naszyjnik ten można być wspaniałą dekoracją, jak również inwestycją z uwagi na fakt nieustającego wysokiego wzrostu cen tych pereł.

Szczegóły produktu

N10213G8

Opis

Długość całkowita
45 cm 35szt.
Kształt perły
okrągły
Rodzaj perły
South Sea
Klasa perły
AAA
Średnica perły
10,2-13,0 mm
Kolor perły
złoty
Zapięcie
zatrzaskowe z zabezpieczeniem
Próba metalu
Au 750 18K
Waga
ok. 81,2 g
Certyfikat
indywidualny dla każdego produktu - gratis!
Opakowanie
eleganckie pudełko firmowe - gratis!
Nowe

klasyfikacja perel