Sznur typu opera 200cm z ciemnych pereł NO6575

Sznur Typu Opera z Ciemnych Pereł 200cm NO6575

1 048,78 zł

Piękny, długi sznur z prawdziwych ciemnych pereł. Okrągłe perły słodkowodne o średnicy 6,5-7,5mm i mocnym połysku prezentują się fantastycznie. Długość sznura umożliwia noszenie go na wiele sposobów: pojedynczo, podwójnie czy nawet poczwórnie owinięty wokół szyi.

Kolor Perły
  • Ciemny
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

 

Przesyłka GRATIS od 99zł* - sprawdź koszty dostawy

 

Darmowe pudełko i certyfikat - zobacz szczegóły

 

Pełna gwarancja - co to znaczy?

 

Brak koloru lub długości - skontaktuj się z nami

 

Szybka wysyłka do 24h!

Długi sznur typu opera z ciemnych pereł słodkowodnych

Piękny, długi sznur z prawdziwych ciemnych pereł. Okrągłe perły słodkowodne o średnicy 6,5-7,5mm i mocnym połysku prezentują się fantastycznie. Dodatkowym atutem jest ręczne wykonanie- perły zostały przewiązane specjalną nicią jubilerską, z supełkowaniem, co chroni przed rozsypaniem w przypadku zerwania.


Długość sznura umożliwia noszenie go na wiele sposobów: pojedynczo, podwójnie czy nawet poczwórnie owinięty wokół szyi. Można go też urozmaicić poprzez zawiązanie supła czy dodanie spinki łączącej perły. A dla prawdziwego efektu wow można owinąć perły wokół nadgarstka, tworząc wyjątkowo bogatą bransoletę.


Ten sznur jest świetnym wyborem. Ciemne perły z wielobarwnymi przebłyskami będą doskonałym uzupełnieniem wielu stylizacji: od codzienne stroje po wieczorowe kreacje. Dodają klasy i tajemniczości.

Sznur a naszyjnik z pereł - jaka jest różnica?

Naszyjnik z pereł możesz zapiąć, ponieważ posiada zapięcie. Natomiast sznur z pereł zakładasz przekładając przez głowę. Więc różnica wynika przede wszystkim z braku zapięcia.


Nie wiesz, czy wielkość pereł będzie odpowiednia? Zachęcamy do zapoznania się z naszym wpisem na blogu ze wskazówkami dotyczącymi wyboru naszyjnika.

Szczegóły produktu

NO6575

Opis

Długość całkowita
200 cm
Kształt perły
okrągły
Rodzaj perły
Słodkowodna
Klasa perły
A1AB
Średnica perły
6,5-7,5 mm
Kolor perły
ciemny
Certyfikat
indywidualny dla każdego produktu - gratis!
Opakowanie
eleganckie pudełko firmowe - gratis!
Nowe

klasyfikacja perel