Spinki z perłami, spinki z perłą, perłowe spinki

Spinki do włosów – nostalgia za modą lat 90

Od zeszłego roku duże ozdobne spinki do włosów przechodzą prawdziwe odrodzenie. Zapomniane do niedawna ozdoby do włosów z perłami są teraz najbardziej pożądanymi akcentami w dzisiejszej modzie. Pojawiają się one w kolekcjach słynnych projektantów oraz w stylizacjach znanych modelek, celebrytek i tysiąca innych kobiet. Najmodniejsze dziewczyny ozdabiają swoje fryzury perłowymi cudeńkami, dając nowe życie świecidełkom po babci oraz skarbom z czasów wczesnoszkolnym.

Spinki świetnie wyglądają na gładko zaczesanych włosach, pozwalając ujarzmić rozwichrzone fale lub zaczesać koński ogon. Można ozdobić nimi także wysoko upiętego koka. Dzięki nim nawet najprostsza fryzura nabierze charakteru i elegancji. Ozdoby do włosów z powodzeniem mogą również zastąpić inną biżuterię. Perły przypinamy do włosów w dowolny sposób, taki jaki nam odpowiada. Możemy przypiąć je pojedynczo po jednej stronie lub po kilka, albo bardzo symetrycznie po obu stronach głowy. Można także zaszaleć i ozdobić nimi włosy na całej długości. Ozdoby do włosów są bardzo urocze i dziewczęce. Pasują do wielu stylizacji - do koktajlowej sukni, jak i grubego swetra i dżinsów.

Moda jest tylko inspiracja i pewną dowolnością, ale to my nadajemy jej charakter i wyrażamy siebie za jej pośrednictwem. A nasza firma spełniając oczekiwania najmodniejszych klientek wprowadziła do sprzedaży urocze błyskotki do włosów.

Spinka z Prawdziwymi Perłami SP05

129,27 zł

Elegancka spinka z prawdziwych pereł słodkowodnych o dużym połysku. Większe perły o średnicy około 5,5mm otoczone są uroczymi, drobniejszymi perłami.

Spinka z Prawdziwymi Perłami SP04

96,75 zł

Elegancka spinka z prawdziwych pereł słodkowodnych o dużym połysku. Większe perły o średnicy około 5-5,5mm otoczone są uroczymi, drobniejszymi perłami.

Spinka z Prawdziwymi Perłami SP02

Spinka z Prawdziwymi Perłami SP02

96,75 zł

Urocza spinka z pięknych pereł słodkowodnych o dużym połysku. Drobne, białe i różowe perły ułożone są w uroczy kształt kokardki. Każda sztuka jest unikatowa i może się delikatnie różnic wzorem.

Spinki do Mankietów z Masy Perłowej KMANS

129,27 zł

Wspaniałe, niepowtarzalne spinki do mankietów z masy perłowej. Nasza biżuteria to nie tylko element ozdobny dla kobiet, również mężczyźni mogą poczuć się wyjątkowo elegancko.

Spinka z Prawdziwymi Perłami SP03

113,01 zł

Elegancka spinka z prawdziwych pereł słodkowodnych o dużym połysku. Większe perły o średnicy około 6,5mm otoczone są uroczymi, drobniejszymi perłami.

  • Obecnie brak na stanie