Naszyjniki z pereł

Naszyjnik z pereł to najbardziej naturalna ozdoba, jaką może mieć kobieta w swojej kolekcji. Dawniej perły były oznaką bogactwa i wysokiego statusu społecznego. Niewiele się jednak zmieniło, ponieważ obecnie również wzbudzają zachwyt i podziw.

Wiesz dlaczego każdy naszyjnik z pereł jest jedyny w swoim rodzaju? Ponieważ perły są naturalnym tworem perłopławów, a po wyłowieniu nie są poddawane żadnej obróbce mechanicznej. Perły są tak niepowtarzalne, że znalezienie dwóch identycznych jest praktycznie niemożliwe.

Dlatego w naszyjnikach dużą wagę przykładamy do spasowania pereł pod kątem wielkości, barwy, kształtu i jakości. Na co dzień w pracowni robimy wszystko, aby perły w naszych naszyjnikach były jak najbardziej podobne i stanowiły komplet. Na selekcje pereł przeznaczamy najwięcej czasu, ale jest to tylko jedna z wielu prac, jakie codziennie wykonujemy, aby klienci mogli z dumą nosić naszą biżuterię.

Złoty Naszyjnik z Pereł Barokowych NŁUPG2

1 455,28 zł

Oryginalna kolia z podłużnych pereł barokowych o jasnoróżowej barwie. Naszyjnik z perłami o wysokim połysku, specjalnie supełkowany i zakończony eleganckim złotym zapięciem z dodatkowym zabezpieczeniem.

Kolia z prawdziwych pereł  KOL01

Naszyjnik z Prawdziwych Pereł KOL01b

291,87 zł

Niepowtarzalny, ręcznie wykonany naszyjnik-kolia z hodowanych pereł słodkowodnych. Kolia z przekładanymi perłami w stylu haftu Richelieu, którę pięknie układają się po założeniu

Łańcuszek z Cyrkoniowym Okręgiem i Perłami YA-NO83

161,79 zł

Srebrny łańcuszek z dwiema prawdziwymi perłami słodkowodnymi w kształcie łezki jest idealnym dodatkiem dla kobiety, która ceni sobie eleganckie i stylowe dodatki. Na środkowej części łańcuszka znajduje się piękny, lśniący okrąg obsadzony cyrkoniami, który dodaje mu blasku i oryginalności.

Srebrny Łańcuszek z Prawdziwą Perłą YA395S

373,17 zł

Oryginalny łańcuszek wyglądający jak delikatna kolia zwieńczona owalną perłą słodkowodną. Pośrodku łańcuszka znajdują się większe ogniwa połączone lśniącą elipsą z cyrkoniami, na której zawieszona jest biała perła.

Naszyjnik 6-rzędowy z Prawdziwych Pereł NMIX2M

469,92 zł

Ekscentryczny naszyjnik 6-rzędowy z prawdziwych pereł w kształcie łezki i baroku. Naszyjnik złożony z sześciu rzędów pereł został zakończony magnetycznym, rodowanym zapięciem. Przyciągająca uwagę biżuteria na wyjątkowe okazje.

3-Rzędowy Srebrny Naszyjnik z Pereł NO56xS1BC

804,07 zł

Ekstrawagancki naszyjnik z prawdziwych pereł słodkowodnych. Potrójny sznur ślicznych, lekko owalnych pereł o barwie białej i ciemnej nawleczono na specjalną jubilerską nić jedwabno-nylonową. Naszyjnik posiada ozdobne, wykonane z najwyższej jakości próby 925, zapięcie z magnesem. Srebro dodatkowo pokryto warstwą rodu.

Srebrny Naszyjnik z Dużych Pereł N1011S3SP

446,34 zł

Wyróżniający się naszyjnik z prawdziwych pereł słodkowodnych. Duże perły o ładnym połysku i równym kształcie zostały nawleczone na specjalnej jubilerskiej nici jedwabno-nylonowej. Naszyjnik posiada szufladkowe zapięcie o ciekawym wzorze, które wykonano w całości z najwyższej jakości srebra próby 925.

Srebrny Naszyjnik z Korala Bambusowego NKO075S1

137,40 zł

Naszyjnik wykonany z naturalnego korala tzw. bambusowego. Piękna intensywnie czerwona barwa przypominająca swoim wyglądam dojrzałe owoce jarzębiny. Doskonały pomysł na prezent dla osób przepadających za naturalnymi ozdobami.

U nas znajdziesz naszyjniki z pereł słodkowodnych oraz morskich. Perły morskie (zarówno Akoya, Tahiti jak i South Sea) z powodu swojej wartości znajdują się głównie w wyrobach złotych. Natomiast naszyjniki z pereł słodkowodnych wykonujemy w srebrze i złocie – w zależności od jakości.

Klasyczne naszyjniki z okrągłych pereł będą doskonałym wyborem, które sprawdzą się do codziennego ubioru jak i na wyjątkowe okazje. Nie ograniczamy się jednak tylko do pereł okrągłych. Posiadamy także perły o przeróżnych kształtach i kolorach, które zaspokajają najbardziej wysublimowane gusta.

Naszą biżuterię z pereł wykonujemy na miejscu, dzięki czemu szybko realizujemy zamówienia i dajemy możliwość dowolnej konfiguracji przy indywidualnych zamówieniach.