Broszki z perłami

Piękne srebrne broszki z prawdziwą perłą słodkowodną. Perłowe broszki, które mogą pełnić również funkcję zawieszki. Najwyższa jakość srebra próby 925.

Srebrna Broszka z Perłami FX01S

592,68 zł

Piękna, ręcznie wykonana broszka zwieńczona prawdziwą perłą słodkowodną. W całości srebrna broszka w kształcie róży wykonano z pieczołowitą dbałością o detale, które ożywiają ten szlachetny kwiat.

Srebrna Broszka z Perłą IP0770S

308,13 zł

Wszechstronna dekoracyjna broszka z prawdziwą perłą słodkowodną. Duża ponad dziesięciomilimetrowa perła otoczona została pięcioma ozdobnymi listkami tworząc wzór pięknego kwiatka.

Srebrna Broszka z Perłami IP0621S

316,26 zł

Ekskluzywna broszka z prawdziwymi perłami słodkowodnymi. Połączenie pięknych białych lub ciemnych pereł z migoczącymi w blasku cyrkoniami.

  • Wyprzedaż!

Srebrna Broszka z Prawdziwą Perłą SL015S

210,57 zł

Ekskluzywna srebrna broszka z prawdziwą perłą słodkowodną. Sporej wielkości perła otoczona rzeźbionym srebrem będzie doskonałym dodatkiem w Twojej garderobie.

Srebrna broszka z perłą SL014S

178,05 zł

Wysokiej klasy srebrna broszka z białą perłą hodowaną, słodkowodną BIWA podkreśli piękno Twojej garderoby, i nie tylko, ponieważ może pełnić również funkcję zawieszki. 

Srebrna Broszka z Perłami YA197S

161,79 zł

Srebrna zawieszka z prawdziwymi perłami słodkowodnymi. Atrakcyjny wzór broszki w postaci klucza wiolinowego przypadnie do gustu Pani o artystycznej duszy.

Srebrna Broszka z Prawdziwymi Perłami YC859S

484,55 zł

Elegancka broszka z prawdziwymi perłami słodkowodnymi. Biżuteria przyciąga wzrok dzięki ośmiu perłom o intensywnym połysku i czystej powierzchni, umieszczonych między pięknymi srebrnymi wzorami w kształcie muszelek.

Złota broszka z perłami IP0621G Złota broszka z perłami IP0621G Złota broszka z perłami IP0621G

Złota broszka z perłami IP0621G

5 406,50 zł

Ekskluzywna broszka z prawdziwymi perłami słodkowodnymi. Połączenie pięknych białych pereł z połyskującymi w świetle diamentami. Modne wzornictwo broszki, która dzięki swojej konstrukcji może pełnić również funkcję zawieszki. Uniwersalna biżuteria która doda szyku Twojej kreacji. Broszka wykonana została w całości ze złote próby 585.