Dodane przez:: Sklep Apearl W: Perły

Dlaczego powinieneś kupić swojej kobiecie perły?

Walentynki, Święta, urodziny, rocznica. Jest wiele okazji w ciągu roku na sprawienie miłego prezentu swojej kobiecie. Niestety często nie mamy pomysłu, co dokładnie kupić. A nawet jeśli już coś wybierzemy, zaczynamy się zastanawiać czy prezent na pewno się spodoba.  Dlaczego dobrym wyborem są naturalne klejnoty - perły?

Najczęściej pada na biżuterię. I bardzo dobrze, ponieważ biżuteria (podobnie jak kwiaty) to zawsze odpowiedni prezent, który nigdy nie nudzi się kobiecie. Problem jednak pojawia się przy wyborze odpowiedniego wzoru. Warto wtedy pomyśleć o czymś nowym, biżuterii w której kobieta poczuje się zupełnie wyjątkowo. I będzie mogła chwalić się przed wszystkimi koleżankami. Dobrym wyborem i jednocześnie doskonałą inwestycją są naturalne klejnoty - perły.

1. Zawsze właściwe, odpowiednie i co bardzo ważne nigdy nie wychodzą z mody

Perły są idealne na każdą okazję, zarówno na co dzień jak i na specjalne wyjścia. Chętnie zakładane są przez gwiazdy Hollywood, jak np. przez Angeline Jolie. Co ciekawe, biżuterie perłową można nosić również na wiele sposobów. Wystarczy spojrzeć na ilość rodzajów naszyjników - proste, kilkurzędowe lub sznury, które każda kobieta może zakładać według własnego upodobania.

Angelina Jolie z naszyjnikiem z pereł | fot. Rex Features
Angelina Jolie z naszyjnikiem z pereł | fot. Rex Features

2. Przetrwają pokolenia

Wysokiej jakości biżuteria z pereł jest trwała, dlatego odpowiednio zadbane perły mogą być przekazane kolejnemu pokoleniu. Ponadto perły to doskonała inwestycja. Na przełomie ostatnich lat ich ceny wzrosły kilkakrotnie i nic nie wskazuje, żeby ten rosnący trend cenowy zatrzymał się.

3. Dodają kobiecości

Biżuteria z pereł, zarówno srebrna jak i złota, wygląda elegancko, magicznie. Jest usposobieniem kobiecości i ponadczasowości. Sprawia, że kobieta wygląda bardziej entuzjastycznie i radośnie. Z drugiej strony, perły stały się również symbolem władzy, siły i bogactwa. A to między innymi za sprawą Królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II, która nie rozstaje się ze swoimi naszyjnikami.

Perły Królowej Elżbiety II | fot. Andrew Parsons/Zuma
Perły Królowej Elżbiety II | fot. Andrew Parsons

Jeśli chcesz sprawić, żeby Twoja kobieta poczuła się jak prawdziwa księżniczka i nie dostała prostego, srebrnego łańcuszka, który zobaczy na pierwszej wystawie sklepowej, a otrzymała prezent godny pozazdroszczenia przez koleżanki, powinieneś wybrać biżuterię z pereł. Niewiele jest rzeczy, które mają taką samą wartość sentymentalną pokazującą miłość i wdzięczność.