Efektowny sznur, warkocz złożony z małych perełek o barokowym kształcie NL23P

Sznur z Prawdziwych Drobnych Pereł NL23P

617,07 zł

Ten oryginalny naszyjnik to prawdziwy klejnot biżuteryjny. Olśniewający warkocz złożony z ponad tysiąca połączonych pereł słodkowodnych o barokowym kształcie zachwyca swoją elegancją i pięknem. Każda z malutkich perełek ma średnicę 2-3mm, delikatny połysk i zróżnicowaną fakturę, co nadaje naszyjnikowi unikatowości.

Kolor Perły
  • Biały
Ilość

 

Przesyłka GRATIS od 99zł* - sprawdź koszty dostawy

 

Darmowe pudełko i certyfikat* - zobacz szczegóły

 

Pełna gwarancja - co to znaczy?

 

Brak koloru lub długości - skontaktuj się z nami

 

Szybka wysyłka do 24h!

Efektowny sznur z drobnych pereł słodkowodnych

Ten oryginalny naszyjnik to prawdziwy klejnot biżuteryjny. Olśniewający warkocz złożony z ponad tysiąca połączonych pereł słodkowodnych o barokowym kształcie zachwyca swoją elegancją i pięknem. Każda z malutkich perełek ma średnicę 2-3mm, delikatny połysk i zróżnicowaną fakturę, co nadaje naszyjnikowi unikatowości. Dodatkowym atutem jest też niewielka waga.


Długość ok. 140cm pozwala na noszenie go jako pojedynczy, luźny sznur, złożenie na podwójny naszyjnik czy zawiązanie supła w celu skrócenia sznura i dodania intrygującego akcentu. Jest dość elastyczny, co powoduje łatwość w komponowaniu i ładne układanie się na dekolcie.


Jest to idealny dodatek na specjalne okazje, takie jak wesela, uroczyste bankiety czy wieczorne przyjęcia. Dzięki swojemu niebanalnemu wyglądowi, z pewnością przyciągnie spojrzenia i będzie zwracał na siebie uwagę, dodając stylizacji elegancji i wyjątkowego charakteru.

Szczegóły produktu

NL23P

Opis

Długość całkowita
ok 130-140 cm
Kształt perły
barok
Rodzaj perły
Słodkowodna
Klasa perły
DBC
Średnica perły
2,5-3,0 mm
Kolor perły
biały
Certyfikat firmowy
indywidualny dla każdego produktu - gratis!
Opakowanie
eleganckie pudełko firmowe - gratis!
Nowe

klasyfikacja perel