Sznur pereł słodkowodnych, białe perły barokowe, brązowe owalne oraz większe jasnozielone, wzór nr 2, NMIXPZ

Wielokolorowy Sznur z Prawdziwych Pereł -160 cm NMIXPZ

202,44 zł

Niespotykany sznur z hodowanych pereł słodkowodnych. Wykonany ręcznie, z interesująco dobranych białych pereł barokowych, uzupełnionych o perły różnych kształtów i barw. Jest to uniwersalny dodatek, który można nosić na wiele sposobów.

Kolor Perły
  • Mix
Ilość

 

Przesyłka GRATIS od 99zł* - sprawdź koszty dostawy

 

Darmowe pudełko i certyfikat* - zobacz szczegóły

 

Pełna gwarancja - co to znaczy?

 

Brak koloru lub długości - skontaktuj się z nami

 

Szybka wysyłka do 24h!

Sznur z prawdziwych białych i kolorowych pereł


Niespotykany sznur z hodowanych pereł słodkowodnych. Wykonany ręcznie, z interesująco dobranych białych pereł barokowych, uzupełnionych o perły różnych kształtów i barw. Perły nawleczone zostały na specjalną jubilerską nić jedwabno-nylonową, dodatkowo supełkowaną, by zabezpieczyć perły przed rozsypaniem się w przypadku zerwania.


Jest to uniwersalny dodatek, który można nosić na wiele sposobów. Możesz dowolnie komponować jego długość i kształt, aby pasował do Twojego stylu i potrzeb. Dobrze też wygląda na nadgarstku jako wielorzędowa bransoleta, przyciągająca uwagę.


Dzięki utworzonym kompozycjom sznury nabierają oryginalnego i unikalnego charakteru. Świetnie wpisują się w aktualne trendy modowe na kolorowe koraliki. W połączeniu z ponadczasową elegancją pereł będzie to doskonała propozycja do letnich stylizacji. Cudownie podkreśli opaloną skórę.


Sznur perłowy jest dostępny w 8 różnych kompozycjach kolorystycznych. Większość pereł jest koloru białego, ale każdy z modeli zawiera kilka kolorowych akcentów, które dodają mu wyjątkowego charakteru. W zamówieniu prosimy o wybór jednego z 8 wariantów, które są oznaczone numerami od 1 do 8 na zdjęciach produktu.

Sznur a naszyjnik z pereł - jaka jest różnica?

Naszyjnik z pereł możesz zapiąć, ponieważ posiada zapięcie. Natomiast sznur z pereł zakładasz przekładając przez głowę. Więc różnica wynika przede wszystkim z braku zapięcia.


Nie wiesz, czy długość naszyjnika lub wielkość pereł będzie odpowiednia? Zachęcamy do zapoznania się z naszym wpisem na blogu ze wskazówkami dotyczącymi wyboru naszyjnika.

Szczegóły produktu

NMIXPZ

Opis

Długość całkowita
160 cm
Kształt perły
Mix
Średnica perły
Mix
Kolor perły
Mix
Certyfikat firmowy
indywidualny dla każdego produktu - gratis!
Opakowanie
eleganckie pudełko firmowe - gratis!
Nowe

klasyfikacja perel